responsive

Her alandan erişim!

İster bilgisayarınızdan, ister tabletinizden, isterseniz de telefonunuzdan online soru çözün!

responsive

Tüm bilgiler aynı çatı altında!

İhtiyacınız olan tüm metaryellere 1 tıkla ulaşın. Uzman ekibimizden yardım alın!

responsive

Hız Kazanın!

Uzman kadrosuyla detaylı çözümleri sunan Memursinav.com ile rakiplerinize fark atın!

Sınavlara hazırlanmak hiç bu kadar kolay, eğlenceli, eğitici

OLMADI!

Bilgi Paylaşım Platformu!

memursinav.com de alanında uzman kadro tarafından nokta atışı analiz edilmiş bilgilerden oluşan soru kütaphanesinden yararlanmış olursunuz.

Sisteme üye olup alanınıza özel soruları çözmeye hemen başlayabilir, üyeler arasında sohbet edebilir, oyunlar oynayabilir ve bilgi paylaşımları yapabilirsiniz.

Sizde görevde yükselme ve ünvan değişikliği sınavlarına gorevdeyukselme.com.tr ile hazırlanın rakiplerinize fark atın!

Sorularla Biz En çok merak edilenler

Sitemiz üzerinden kayıt ol butonu ile üye olabilirsiniz. Üye olmak tamamen ücretsizdir. Bilgilerinizi doğru şekilde girdiğinizden emin olunuz. Güvenlik adımları nedeni ile bilgi uyuşmazlığında üyelikler pasife alınabilmektedir.
Sisteme üye olmak ücretsizdir. Üye olmanızla beraber sizlere günlük olarak soru limiti tanımlanmaktadır. Size uygun paketlerle soru limitinizi artırabilirsiniz.
Görevde Yükselme ve ünvan değişikliği sınavlarına hazırlık sistemine kayıt olmanızla beraber, alanınızda hazırlanmış soruları çözmeye, testlerle gerçek zamanlı puanlamalarınızı görebiliyorsunuz. Aynı zamanda bilgi paylaşım platformu alt yapımız ile üyeler arasında sohbet edebilir, karşılıklı oyunlar oynayabilirsiniz.

Kurumlar Sınavına hazırlanabileceğiniz kurumlar

EÜAŞ (Elektrik Üretim Anonim Şirketi) Anayasa Mahkemesi Görevde Yükselme Sınavları Yüksek Seçim Kurulu Jandarma Genel Komutanlığı İŞKUR (Türkiye İş Kurumu) Hazine Ve Maliye Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü Aile, Çalışma Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı TİCARET BAKANLIĞI DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI (DHBT) AFAD ( Afet Ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı ) Çevre, Şehircilik Ve İklim Değişikliği Bakanlığı (Görevde Yükelme) GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI ( MBSTS  ) PTT ( Posta Ve Telgraf Teşkilatı ) İPTAL KAYMAKAMLIK Çevre, Şehircilik Ve İklim Değişikliği Bakanlığı (Unvan Değişikliği) Orman Genel Müdürlüğü İcra Müdür Ve Müdür Yardımcılığı (Adalet Bakanlığı) SOSYAL GÜVENLİK  KURUMU ( SGK ) DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI (Görevde Yükselme Sınavı) KPSS  ( Kamu Personeli Seçme Sınavı ) Yerel Yönetimler Genel Müdürlüğü EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI İPTAL İÇİŞLERİ BAKANLIĞI  (Bütün Kadrolar) MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI UZLAŞTIRMACI SINAVI (Alternatif Çözümler Daire Başkanlığı) ULAŞTIRMA, DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞI DEVLET MALZEME OFİSİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TAPU VE KADASTRO GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ADALET BAKANLIĞI 1

Görevde Yükselme ve Ünvan Değişikliği Sınavlarına

Online hazırlanın!