Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı MEMUR kadrosu Görevde Yükselme Kayıtlarımız AÇILMIŞTIR !!!

Memur Sınav - memursinav.com

10.06.2022 Cuma günü Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı resmi sitesinde yayınlanan Görevde Yükselme sınav duyurusu kapsamında hazırlık çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir. Sizi Sınavlarınıza en etkili bir şekilde hazırlamak için tüm ekibimiz hızlı bir şekilde çalışmaktadır.

www.memursinav.com sisteminde Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı Görevde Yükselme bölümünde 4,000 Kaynak ve Sayaçlı Soru sayısına ulaşılmış olup soru ve konu anlatım girişleri devam etmektedir.

6 adet gerçek sınavın provası niteliğinde Türkiye Geneli Canlı Deneme Sınavı Takvimi ilan edilecektir.

Sosyal Güvenlik Kurumu Görevde Yükselme Kadroları;
1- Memur

İlgili duyuruları aşağıdaki Memur Sınav Yayınevi Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı Görevde Yükselme Facebook Gruptan takip edebilirsiniz.

https://www.facebook.com/groups/sosyalguvenlikk

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı Görevde Yükselme bölümüne soru girişleri devam etmektedir. Sınav komisyonu sınav tarihine kadar soru girişlerine ve gerçek sınavın provası niteliğinde olan Türkiye Geneli Canlı Deneme sınavı girişlerini yapacaktır. Sınava katılacaklar arasında SIRALAMANIZI ve PUANINIZI tespit edebileceğiniz Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı Görevde Yükselme Türkiye Geneli Canlı Deneme sınavları, sınav ilanını takip eden hafta içinde DENEME SINAV TAKVİMİ olarak yayınlanacaktır. Türkiye Geneli Canlı Denemeler bir çok defa açılacaktır.

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı Görevde Yükselme sınavına bizimle alanında uzman kadromuzla çok rahat ve kaliteli hazırlanabilirsiniz.

 www.memursinav.com  sınavlara Online hazırlık sitesidir. 

Online Hazırlık sitemize kayıt yaptırarak;

Zaman ve mekana bağlı kalmadan her yerden online sayaçlı soru, testler, Canlı denemeler çözebilir,

Sistemdeki tüm soruların kaynak çözümleri'ne ulaşabilir,

Zaman ve mekana bağlı kalmadan ders notu, konu özeti çalışabilir,

Etitörlerimizden ve hocalarımızdan her konuda HATA BİLDİR butonu ile destek alabilir,

Türkiye Geneli Online Denemelere, zamana ve mekana bağlı kalmadan katılarak gerçek sınav deneyimi yaşayabilir,

Gerçek sınavın provası niteliğinde olacak olan Türkiye Geneli Online Denemelere katılarak kendinizi sınava girecek kişilerle kıyaslayabilir,

Sitemizin Online bir çalışma platformu olmasından dolayı sürekli olarak soru,mevzuat ve kaynak olarak  takip edebilir,

Site içerisindeki HIZLI DENEME modülü ile her an kendi denemenizi oluşturabilir,

Siteye kayıt yaptırdıktan sonra  GENEL PUAN, ALAN SIRALAMANIZI  (Siteye kayıtlı diğer üyeler ile mukayese), GÜNLÜK ve TOPLAM SORU sayınızı,  DOĞRU  ve YANLIŞ durumunuzu öğrenebilir,

Sorularda bulunan sayaçlarla sorunun kaç üye tarafından kaç defa çözüldüğü,doğru ve yanlış çözülme oranlarını görerek sorunun zorluk ve çözülme durumunu görebilir ,

Sınavda çıkması muhtemel olarak gördüğünüz soruyu FAVORİLERİME EKLE butonu ile şahsi sayfanıza ekleyebilir,

Sorulardaki sayaçlar sayesinde ilgili soruyu çözüp çözmediğinizi,kaç defa çözdüğünüzü ve vermiş olduğunuz cevapları görebilir,

DUYURULAR bölümümüzle Alanınızla ve sınavınızla ilgili tüm gelişmeleri takip edebilir,

Sitemize Ücretsiz kayıt yaptırarak çalışmalarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.Sistem özelliklerini tespit edebilirsiniz.

www.memursinav.com